| Built-In/Freestanding | Freestanding |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Weight | 100 Lbs |
| Cooling System | Compressor |
| Door Type | Stainless Steel Framed Glass Door |
| Model Number | YH-J205 |
|---|---|
| Certifications | CE / RoHS |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| Installation Type | Freestanding/Built-in/ Wall-mounted (Optional) |
| Model Number | YH-J203 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Certifications | CE / RoHS |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Voltage | 110-240V |
|---|---|
| Model Number | YH-J201 |
| Mail Packing | N |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J202 |
|---|---|
| Voltage | 110-240V |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J204 |
|---|---|
| Voltage | 110-240V |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |