| Model Number | YH-J203 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Certifications | CE / RoHS |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Model Number | YH-J206 |
|---|---|
| Certifications | CE / RoHS |
| Voltage | 110-240V |
| Specific Use | Living Room Cabinet |
| Warranty | 1 Year |
| Model Number | YH-J205 |
|---|---|
| Certifications | CE / RoHS |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| Installation Type | Freestanding/Built-in/ Wall-mounted (Optional) |
| Name | Temp Controlled Wine Storage Cabinets |
|---|---|
| Control Type | Digital Touch Control Panel |
| Lighting | Interior LED Lighting |
| Temperature Range | 5°C To 18°C (41°F To 64°F) |
| Voltage | 110-240V |