| Modelnummer | YH-J203 |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Certificatie | Ce/RoHS |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / spiegel / PVD zwart / anti-vingerafdrukcoating |
| Modelnummer | YH-J206 |
|---|---|
| Certificatie | Ce/RoHS |
| Spanning | 110-240V |
| specifiek gebruik | Woonkamerkast |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | YH-J205 |
|---|---|
| Certificatie | Ce/RoHS |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / spiegel / PVD zwart / anti-vingerafdrukcoating |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Installatietype | Vrijstaand/ingebouwd/wandmontage (optioneel) |
| Naam | de temperaturen gecontroleerde kabinetten van de wijnopslag |
|---|---|
| Controletype | Digitaal aanraakbedieningspaneel |
| Verlichting | LED-binnenverlichting |
| Temperatuurbereik | 5°C tot 18°C (41°F tot 64°F) |
| Spanning | 110-240V |