| Αριθμός μοντέλου | YH-J203 |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Πιστοποιήσεις | CE/RoHS |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J206 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE/RoHS |
| Δυναμικό | 110-240V |
| συγκεκριμένη χρήση | Ντουλάπι σαλονιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J205 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE/RoHS |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος εγκατάστασης | Ανεξάρτητη/Ενσωματωμένη/Επιτοίχια (Προαιρετικό) |
| Ονομα | ελεγχόμενα temp γραφεία αποθήκευσης κρασιού |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακός πίνακας ελέγχου αφής |
| Φωτισμός | Εσωτερικός φωτισμός LED |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 5°C έως 18°C (41°F έως 64°F) |
| Δυναμικό | 110-240V |