| Model Numarası | YH-J203 |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Genel Kullanım | Ev Mobilyaları |
| Sertifikalar | CE / RoHS |
| Yüzey kaplaması | Fırçalanmış / Ayna / PVD Siyah / Parmak İzi Önleyici Kaplama |
| Model Numarası | YH-J206 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE / RoHS |
| Gerilim | 110-240V |
| özel kullanım | Salon Dolabı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Model Numarası | YH-J205 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE / RoHS |
| Yüzey kaplaması | Fırçalanmış / Ayna / PVD Siyah / Parmak İzi Önleyici Kaplama |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kurulum türü | Bağımsız/Gömme/Duvara monte (Opsiyonel) |
| İsim | Sıcaklığı kontrol edilen şarap depolama dolapları |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Dijital dokunmatik kontrol paneli |
| Aydınlatma | İç LED aydınlatma |
| Sıcaklık Aralığı | 5°C ila 18°C (41°F ila 64°F) |
| Gerilim | 110-240V |