| Numer modelu | YH-J203 |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Certyfikaty | CE / RoHS |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Numer modelu | YH-J206 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE / RoHS |
| woltaż | 110-240 V |
| specyficzne zastosowanie | Szafka do salonu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numer modelu | YH-J205 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE / RoHS |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ instalacji | Wolnostojący/wbudowany/naścienny (opcjonalnie) |
| Nazwa | szafki do przechowywania wina z kontrolowaną temperaturą |
|---|---|
| Typ kontroli | Cyfrowy dotykowy panel sterowania |
| Oświetlenie | Oświetlenie wewnętrzne LED |
| Zakres temperatur | 5°C do 18°C (41°F do 64°F) |
| Woltaż | 110-240 V |