| Modelnummer | YH-J206 |
|---|---|
| Certificatie | Ce/RoHS |
| Spanning | 110-240V |
| specifiek gebruik | Woonkamerkast |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | YH-J202 |
|---|---|
| Spanning | 110-240V |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / spiegel / PVD zwart / anti-vingerafdrukcoating |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Modelnummer | YH-J208 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 110-240V |
| logo/patroon | Silk screen printing, laserprinting |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Spanning | 110-240V |
|---|---|
| Modelnummer | YH-J201 |
| post inpakken | N |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| specifiek gebruik | Woonkamerkast |
|---|---|
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| post inpakken | N |
| Spanning | 110-240V |