| Αριθμός μοντέλου | YH-J205 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE/RoHS |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος εγκατάστασης | Ανεξάρτητη/Ενσωματωμένη/Επιτοίχια (Προαιρετικό) |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J206 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE/RoHS |
| Δυναμικό | 110-240V |
| συγκεκριμένη χρήση | Ντουλάπι σαλονιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δυναμικό | 110-240V |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | YH-J201 |
| συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J202 |
|---|---|
| Δυναμικό | 110-240V |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J207 |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J208 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δυναμικό | 110-240V |
| λογότυπο/μοτίβο | Εκτύπωση με μεταξένιο πλέγμα, εκτύπωση με λέιζερ |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |