| Model Number | YH-J205 |
|---|---|
| Certifications | CE / RoHS |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| Installation Type | Freestanding/Built-in/ Wall-mounted (Optional) |
| Model Number | YH-J206 |
|---|---|
| Certifications | CE / RoHS |
| Voltage | 110-240V |
| Specific Use | Living Room Cabinet |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 110-240V |
|---|---|
| Model Number | YH-J201 |
| Mail Packing | N |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J202 |
|---|---|
| Voltage | 110-240V |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J207 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Warranty | 1 Year |
| Mail Packing | N |
| Model Number | YH-J208 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 110-240V |
| Logo/pattern | Silk Screen Printing, Laser Printing |
| General Use | Home Furniture |