| Numer modelu | YH-J205 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE / RoHS |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ instalacji | Wolnostojący/wbudowany/naścienny (opcjonalnie) |
| Numer modelu | YH-J206 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE / RoHS |
| woltaż | 110-240 V |
| specyficzne zastosowanie | Szafka do salonu |
| Gwarancja | 1 rok |
| woltaż | 110-240 V |
|---|---|
| Numer modelu | YH-J201 |
| pakowanie poczty | N |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Numer modelu | YH-J202 |
|---|---|
| woltaż | 110-240 V |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Numer modelu | YH-J207 |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| pakowanie poczty | N |
| Numer modelu | YH-J208 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| woltaż | 110-240 V |
| logo/wzór | Sitodruk, Druk laserowy |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |