| Model Numarası | YH-J205 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE / RoHS |
| Yüzey kaplaması | Fırçalanmış / Ayna / PVD Siyah / Parmak İzi Önleyici Kaplama |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kurulum türü | Bağımsız/Gömme/Duvara monte (Opsiyonel) |
| Model Numarası | YH-J206 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE / RoHS |
| Gerilim | 110-240V |
| özel kullanım | Salon Dolabı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 110-240V |
|---|---|
| Model Numarası | YH-J201 |
| posta paketleme | N |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Genel Kullanım | Ev Mobilyaları |
| Model Numarası | YH-J202 |
|---|---|
| Gerilim | 110-240V |
| Yüzey kaplaması | Fırçalanmış / Ayna / PVD Siyah / Parmak İzi Önleyici Kaplama |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Genel Kullanım | Ev Mobilyaları |
| Model Numarası | YH-J207 |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Genel Kullanım | Ev Mobilyaları |
| Garanti | 1 Yıl |
| posta paketleme | N |
| Model Numarası | YH-J208 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 110-240V |
| logo/desen | Serigrafi Baskı, Lazer Baskı |
| Genel Kullanım | Ev Mobilyaları |