| Specifiek gebruik | Huiskamerkas |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Woonkamermeubilair |
| Post inpakken | N |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name | Yinghai stainless steel |
| Modelnummer | YH-J0104 |
| Functie | Verstelbaar (andere) |
| Specifiek gebruik | Buiten, hotel, garage, commercieel, huishouden |
| Specifiek gebruik | Huiskamerkas |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Woonkamermeubilair |
| Post inpakken | N |
| Specifiek gebruik | Huiskamerkas |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Woonkamermeubilair |
| Post inpakken | N |
| Stijl | Modern Europees |
|---|---|
| Sollicitatie | Hotel, commercieel, huishouden |
| Patroon | Aangepast |
| Gebruik | Huis Decoratief Meubilair |
| Ontwerpstijl | Modern |
| Spanning | 110-240V |
|---|---|
| Modelnummer | YH-J201 |
| post inpakken | N |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| specifiek gebruik | Woonkamerkast |
|---|---|
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| post inpakken | N |
| Spanning | 110-240V |
| Modelnummer | YH-J204 |
|---|---|
| Spanning | 110-240V |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / spiegel / PVD zwart / anti-vingerafdrukcoating |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Modelnummer | YH-J202 |
|---|---|
| Spanning | 110-240V |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / spiegel / PVD zwart / anti-vingerafdrukcoating |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Modelnummer | YH-J207 |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| algemeen gebruik | Huismeubilair |
| Garantie | 1 jaar |
| post inpakken | N |