| Specific Use | Living Room Cabinet |
|---|---|
| General Use | Home Furniture |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Living Room Furniture |
| Mail Packing | N |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yinghai Stainless Steel |
| Model Number | YH-J0104 |
| Feature | Adjustable (Other) |
| Specific Use | Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Specific Use | Living Room Cabinet |
|---|---|
| General Use | Home Furniture |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Living Room Furniture |
| Mail Packing | N |
| Specific Use | Living Room Cabinet |
|---|---|
| General Use | Home Furniture |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Living Room Furniture |
| Mail Packing | N |
| Style | Modern European |
|---|---|
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Pattern | Customized |
| Usage | Home Decorative Furniture |
| Design Style | Modern |
| Voltage | 110-240V |
|---|---|
| Model Number | YH-J201 |
| Mail Packing | N |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Living Room Cabinet |
|---|---|
| General Use | Home Furniture |
| Material | Stainless Steel |
| Mail Packing | N |
| Voltage | 110-240V |
| Model Number | YH-J204 |
|---|---|
| Voltage | 110-240V |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J202 |
|---|---|
| Voltage | 110-240V |
| Surface Finish | Brushed / Mirror / PVD Black / Anti-fingerprint Coating |
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | YH-J207 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| General Use | Home Furniture |
| Warranty | 1 Year |
| Mail Packing | N |