| Konkretne zastosowanie | Szafka do salonu |
|---|---|
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ | Meble do salonu |
| Pakowanie poczty | N |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name | Yinghai stainless steel |
| Numer modelu | YH-J0104 |
| Funkcja | Regulowane (inne) |
| Konkretne zastosowanie | Outdoor, Hotel, Garaż, Komercyjny, Gospodarstwo domowe |
| Konkretne zastosowanie | Szafka do salonu |
|---|---|
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ | Meble do salonu |
| Pakowanie poczty | N |
| Konkretne zastosowanie | Szafka do salonu |
|---|---|
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ | Meble do salonu |
| Pakowanie poczty | N |
| Styl | Współczesne europejskie |
|---|---|
| Aplikacja | Hotel, komercyjny, gospodarstwo domowe |
| Wzór | Dostosowane |
| Stosowanie | Meble dekoracyjne do domu |
| Styl projektowania | Nowoczesny |
| woltaż | 110-240 V |
|---|---|
| Numer modelu | YH-J201 |
| pakowanie poczty | N |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| specyficzne zastosowanie | Szafka do salonu |
|---|---|
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| pakowanie poczty | N |
| woltaż | 110-240 V |
| Numer modelu | YH-J204 |
|---|---|
| woltaż | 110-240 V |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Numer modelu | YH-J202 |
|---|---|
| woltaż | 110-240 V |
| Wykończenie powierzchni | Szczotkowany / Lustrzany / Czarny PVD / Powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Numer modelu | YH-J207 |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ogólne zastosowanie | Meble domowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| pakowanie poczty | N |