| Ειδική Χρήση | Επικεφαλής |
|---|---|
| Γενική χρήση | Έπιπλα σπιτιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Έπιπλα σαλονιού |
| Συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name | Yinghai stainless steel |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J0104 |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο (άλλο) |
| Ειδική Χρήση | Υπαίθριος, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, Εμπορικό, Οικιακό |
| Ειδική Χρήση | Επικεφαλής |
|---|---|
| Γενική χρήση | Έπιπλα σπιτιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Έπιπλα σαλονιού |
| Συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Ειδική Χρήση | Επικεφαλής |
|---|---|
| Γενική χρήση | Έπιπλα σπιτιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Έπιπλα σαλονιού |
| Συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Στυλ | Σύγχρονος ευρωπαϊκός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, εμπορικό, νοικοκυριό |
| Πρότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Εγχώρια διακοσμητικά έπιπλα |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονος |
| Δυναμικό | 110-240V |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | YH-J201 |
| συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| συγκεκριμένη χρήση | Ντουλάπι σαλονιού |
|---|---|
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |
| Δυναμικό | 110-240V |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J204 |
|---|---|
| Δυναμικό | 110-240V |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J202 |
|---|---|
| Δυναμικό | 110-240V |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Βουρτσισμένο / Καθρέφτης / Μαύρο PVD / Επικάλυψη κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Αριθμός μοντέλου | YH-J207 |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| γενικής χρήσης | Έπιπλα σπιτιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| συσκευασία αλληλογραφίας | Ν |